Як підвищити ефективність реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на регіональному рівні. Аналітичний документ. - Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля". - 2018 - 20 с.

Аналітичний документ “Як підвищити ефективність реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на регіональному рівні” розглядає основні виклики, які стоять перед регіонами в процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію, наслідки чинної політики щодо виконання екологічних зобов’язань, аналізує основні варіанти реалізації політики у сфері імплементації Угоди в регіонах, а також пропонує рекомендації для основних зацікавлених сторін щодо підвищення ефективності імплементації Угоди на регіональному рівні. 

Аналітичний документ підготовлений Ресурсно-аналітичним центром “Суспільство і довкілля” в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook