Шановні друзі!

Пропонуємо вашій увазі випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за вересень-жовтень 2019 року.

В ЄС продовжується робота над Восьмою програмою дій з довкілля: Рада ЄС схвалила висновки щодо змісту програми, а також розвитку екологічної та кліматичної політики ЄС на період 2021-2030 років. Восени увага європейських інституцій була зосереджена на подальшому посиленні економіки замкненого циклу: Радою ЄС схваленні висновки щодо ролі циркулярної економіки у переході до сталого розвитку та суспільства, проведені дослідження щодо зменшення втрат ресурсів, які містять відходи, та тенденцій і викликів щодо торгівлі пластиковими відходами.

Європейська Комісія схвалила керівні настанови щодо врахування питань екологічних послуг та природи у процесі прийняття рішень, як політичних, так і бізнесових. Нею опубліковані критерії зелених державних закупівель у сфері громадського харчування, які дозволяють значно зменшити вплив на довкілля. Вийшли у світ інформаційно-аналітичні напрацювання Європейського агентства з навколишнього середовища щодо якості повітря в ЄС та проблем очищення міських стічних вод в умовах появи нових викликів 21-го століття.

ЄС завершує підготовку до участі у світовому кліматичному саміті, Радою ЄС схвалені висновки, які відображають позицію ЄС на СОР-25. Європейська Комісія відкоригувала імплементаційний механізм безкоштовного розподілу квот на викиди парникових газів та презентувала чотири звіти про результати реалізації кліматичної політики та права ЄС. Європейське агентство з навколишнього середовища представило звіти з подальшої адаптації аграрного сектору до кліматичних змін, якості транспортного пального та викидів парникових газів.

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook