Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (травень 2017)

Огляд охоплює новини з питань довкілля та зміни клімату в ЄС за травень 2017 року. Важливою подією місяця стала ратифікація ЄС Мінаматської конвенції про ртуть та прийняття нового регламенту про ртуть. Вийшли у світ звіт про якість води для купання в ЄС за результатами 2016 року, керівні принципи про торгівлю слоновою кісткою. Відбулися громадські консультації стосовно аграрної політики ЄС. Обговорювалися проблеми енергетичної та кліматичної політик ЄС.

Травень став місяцем, на який припали ювілеї основних інструментів ЄС у збереженні дикої флори та фауни в ЄС, започатковано святкування Європейського дня NATURA 2000 та відбувся щорічний захід в екологічній політиці ЄС – Зелений тиждень.

Темою місяця цього огляду є циркулярна економіка, впровадження якої перебуває на порядку денному ЄС. Що таке циркулярна економіка? Які її основні завдання та очікувані результати? Відповіді шукайте в огляді.

І для поповнення свого «жорсткого диску» знайомтеся з інформацією про джерела права ЄС та його інституції. У рубриці «Корисно знати» - лаконічно і доступно про Європейський Парламент й установчі договори ЄС.

 

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook